SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Size Çok Yakışacak
Sepetim 0,00 TL
İade Politikası

Ürün İade Şartları

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız.
Hem Ticaret Kanunu hem de Nefise.com.tr Müşteri Memnuniyeti Sistemi’ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için destek@nefise.com.tr adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler mailiniz ulaştığı anda başlatılacaktır. 

nefise.com.tr üzerinden aldığınız ürünlerde İndirimli Kampanyalı Ürünlerde değişim işlemi olmamaktadır, aldığınız ürünleri sebep bildirmeksizin iade edebilirsiniz. 

İade Şartları: 


Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da bir sebep göstermeden iade etmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade yapabilirsiniz

İade Şartları: 

• Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı, etiket vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
• Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
• Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır.
• Kargonun size teslim tarihinden itibaren yasal iade süresi olan ondört (14) günlük süre geçmemiş olmalıdır.

Ürün İade adresimiz;

MNG  KARGO

NEFİSE ELEKTRONİK PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.
BEYLİKDÜZÜ OSB MAH.BAKIR VE PİRİNÇCİLER SAN.SİT MUSTAFA KURDOĞLU CAD.NO:16/3
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL

destek@nefise.com.tr

Lütfen Unutmayın...

nefise.com.tr’den almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte nefise.com.tr’ye göndermeniz gerekmektedir.

Ürün İade işlemlerinde MNG kargo ile olan gönderimler ücretsizdir. Diğer firmalar ile alıcı ödemeli yapılan gönderimler kabul edilmemekte olup kargo ücreti tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.
 

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri;

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün Nefise.com.tr’ye ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 3-5 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte Nefise.com.tr’nin herhangi bir etkisi yoktur).

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 5 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise destek@nefise.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı Taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır. 

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu